SVATEBNÍ ŠATY OD VERŠATYLU

Impuls k vytváření svatebních šatů na zakázku jsme dostaly od naší spřízněné duše, tou dobou nastávající nevěsty, která nám, tehdy začínající návrhářské dvojici, dala svou plnou důvěru. Její nápad obrátit se na Veršatyl nám ukázal nový směr naší tvorby. Díky, Niki!

K tvorbě svatebních šatů přistupujeme jako ke komplexnímu projektu. Uvědomujeme si, že vytváření svatebních šatů zahrnuje mnoho aspektů. Je pro nás velice důležité poznávání zákaznice a porozumění jejím představám o šatech i stylu svatby. Na základě toho vytváříme návrh, který se stává základním kamenem celého kreativního procesu, 3 – 4 příjemně strávených zkoušek v ateliéru, k nimž má nevěsta možnost přizvat své nejbližší.

Celý příběh svatebních šatů od Veršatylu začíná na nezávazné schůzce u kávy, kde s nevěstou vždy probereme její představy, inspirace a nápady. Při druhém setkání předkládáme náš návrh. Pokud nevěsta souhlasí, vybereme společně materiál a pustíme se do nejskvělejší části – samotné tvorby. Za 3 – 4 setkání v ateliéru jsou šaty hotové a připravené k předání, které je vždy takovou malou oslavou vydařeného výsledku.

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi se s Vámi sejdeme na nijak závazné schůzce, kde probereme Vaše představy.

Více fotek již realizovaných šatů naleznete v galerii níže a na našem facebookovém a instagramovém profilu.

Těšíme se na spolupráci,

Vaše Kristýna a Markéta

 

 Markéta Slavíkov. červen 2017